Blue Flower

InBUS

 

В Україні з кожним роком збільшується популярність автобусних сполучень і, відповідно, збільшується популярність надання послуг з купівлі квитків.

Такі послуги стають все більш затребуваними, оскільки в міру зростання попиту на автобусні напрямки стає все складніше купити квитки на автобус безпосередньо в день відправки в касі автовокзалу. І, звичайно, час, який доводиться витрачати в черзі за квитком можна присвятити для більш важливих справ.

Зараз можна заздалегідь купити квиток на автобус всього за кілька хвилин не виходячи із затишного будинку в будь-який зручний для Вас час. Це зручно, швидко і сучасно. Для цього Вам достатньо зайти на сайт InBus.com.ua.

Ми продаємо квитки на автобус з гарантією наявності місця і посадки в автобус. У вартість квитка включено страховий платіж,  всі обов'язкові податки, платежі і збори, включаючи автостанційний збір.

Ми любимо нашу роботу і намагаємося створити для Вас комфорт з перших хвилин планування Вашої поїздки.

Бажаємо Вам приємної поїздки і завжди Вам раді!

 

 Для покупки автобусного квитка необхідно зробити 3 простих кроки:

1. Зазначте пункт відправлення, прибуття, бажану дату і кількість місць. Натисніть кнопку «Пошук».

2. Вибрати відповідний рейс натиснувши на кнопку «Вибрати», а потім «Оформити замовлення»;

3. Зазначте прізвище та ім'я пасажира, контактний телефон та адресу електронної пошти. Проставте позначку «Я приймаю умови публічної оферти і даю згоду на обробку персональних даних». Потім натисніть кнопку «Перейти до оплати».

4. Ви будете перенаправлені на інтернет-сторінку сервісу платежів. Виберіть зручний для Вас спосіб оплати. Після вдалого здійснення платежу, електронний квиток (або код інвойсу) будуть направлено Вам на електронну пошту, а також доступні в Особистому кабінеті.

  Придбати квиток через InBUS